Kingston SNA-BR2 35
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 18 záznamov (zobrazujem 1 až 18)
Cena vrátane DPH
Kingston SNA-BR2/35Kingston Montážna Sada Typ príslušenstva: HDD. Podrobnosti o produkteMontážna sada Kingston SNA-BR2/35 je určená na inštaláciu 2,5" pevného disku do 3,5" pozície. Špecifikácia Pre disky: 2,5" HDD/SSD Pre pozíciu: 3,5" Farba: strieborná Montážna sada je optimálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú... |
Kingston SNA-BR2/35Typ príslušenstva: HDD. |
Kingston SNA-BR2/35• Montážna sada pre inštaláciu 2.5 "SATA disku do3.5" pozície • obsahuje lyžiny a skrutky |
Sada SSD Kingston SNA-BR2/35Súprava Kingston SNA-BR2/35 |
Kingston Kit SSD SNA-BR2/35Kit Kingston SNA-BR2/35 |
Kingston bracket - redukcia 2.5" na 3.5" HDD SNA-BR2/35* montážní sada pro instalaci 2.5" SATA disku do3.5" pozice* obsahuje lyžiny a šroubky |
Kingston bracket - redukce 2.5" na 3.5" HDD (SNA-BR2/35)* montážní sada pro instalaci 2.5" SATA disku do3.5" pozice* obsahuje lyžiny a šroubky |
Kingston bracket - redukce 2.5 "na 3.5" HDD SNA-BR2/35* Montážna sada pre inštaláciu 2.5 "SATA disku do3.5" pozície * obsahuje lyžiny a skrutky |
Kingston Kit SSD SNA-BR2/35Kingston - Bay adaptér pro datový sklad - 3,5" na 2,5"Bay adaptér pro datový sklad - 3,5" na 2,5" |
Kingston SNA-BR2/35* montážna sada pre inštaláciu 2.5" SATA disku do3.5" pozícia* obsahuje lyžiny a skrutky |
Kingston bracket - redukce 2.5'' na 3.5'' HDD- montážní sada pro instalaci 2.5" SATA disku do3.5" pozice obsahuje lyžiny a šroubky Kód produktu: 205515965704 Part no.: SNA-BR2/35 EAN: 740617220551 |
KINGSTON montážní redukce pro 2,5" HDD/SSD do 3,5" pozice SNA-BR2/35Kingston SNA-BR2/35 Montážní sada pro instalaci 2,5" pevného disku do 3,5" pozice. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Pro disky: 2,5" HDD/SSD Pro pozici: 3,5" Barva: stříbrná |
Kingston bracket - redukcia 2.5" na 3.5" HDD, SNA-BR2/35•Montážna sada pre inštaláciu 2.5 "SATA disku do3.5" pozície * obsahuje lyžiny a skrutky |